053-6230833

התקנה ומכירה של מזגנים תעשייתיים

התקנה ומכירה של מזגנים תעשייתיים – מערכות מיזוג אוויר תעשייתי

 

במדינת ישראל בה הקיץ חם מאוד אך גם החורף מצריך חימום מלאכותי מזגן הוא מוצר צריכה בסיסי, בכל בית ואף בכל מוסד ומרחב שהוא.

משום כך, ארגונים ומוסדות רבים זקוקים למזגן תעשייתי שיוכל למזג כראוי מרחבים גדולים. ברכישת מזגן תעשייתי חשוב לשים לב למגוון פרמטרים: היכולת של המזגן להגיע לעוצמת פעילות איכותית לאורך זמן, צריכה מאוזנת של חשמל וכן פעולת חימום וקירור יעילה לחללים גדולים.

כמו כן, חשוב לשים לב שהתקנת מזגן תעשייתי הוא מעט מורכב יותר מהתקנת מזגן רגיל ויש צורך באיש מקצוע מומחה לכך. אנו בפחימה מיזוג מספקים מזגנים תעשייתיים איכותיים וכן מספקים שירות התקנה יעיל ע"י מומחים בעלי ניסיון.

תגיות: פתרונות קירור ומיזוג אוויר, יחידות לקירור חללים גדולים ביותר, מערכת מיזוג וחימום

פחימה מיזוג אוויר 226-13

מזגנים תעשייתיים

במדינה כמו ישראל, שבה מזג האוויר יכול להגיע לטמפרטורות קיצוניות בהרבה מתוך חודשי השנה – בין אם מדובר בעומסי חום כבדים בקיץ, או כפור בחודשי החורף – אין בית, עסק או מוסד שיכולים להסתדר ללא פתרונות מיזוג אוויר מקצועיים ואיכותיים. למרות שבימינו אנו כבר קיימות מערכות מיזוג שהן בגדר פיתוח טכנולוגי חדיש, חלל ממוזג ומאוורר כראוי הוא דרישה בסיסית לכל אדם, עובד או צרכן, ולשם כך, לא בהכרח נדרשים פתרונות מחוכמים או מסובכים – אלא פשוט יחידות מיזוג שיעמדו בסטנדרט תעשייתי. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש בנושא מזגנים תעשייתיים.

למה כדאי להשקיע באמצעי קירור תעשייתי?

בשוק המיזוג והמזגנים קיימים הרבה מאוד סוגים של פתרונות: עבור בתים, עסקים, ואפילו מפעלים ותעשיות שלמות. חשוב לזכור שלא כל פתרון מתאים לכל גודל של חלל, ואפילו לאופי וסוג המרחב שאותו אתם רוצים למזג – מפעל שבו פועלות מכונות רבות שפולטות חום רב, למשל, לא חייב להיות רחב ידיים או עצום בגודלו כדי שיזדקק למיזוג ברמה תעשייתית.

ככלל, פתרונות מיזוג אוויר הם דבר שחשוב להביא בחשבון עוד בשלבי התכנון של כל מבנה, אבל במידה ואתם מעוניינים להחליף, לשדרג או להוסיף מערכות נוספות, הדבר בהחלט אפשרי – ואפילו הכרחי לעיתים, כאשר מדובר בחללים שבהם פועלים עובדים או מכונות. כמו כל דבר חשמלי אחר, מכונות עלולות להתחמם יתר על המידה ולשבוק חיים במידה והן אינן מקוררות כראוי, ובדומה להן, גם בני אדם צריכים לעבוד בתנאי מזג אוויר נוחים ונעימים על מנת לשמר את בריאותם ואת היעילות שלהם. לכן, מומלץ להשקיע בכמה יחידות או מערכות מיזוג אוויר שנדרש, כדי שתהיה אפשרות לשמור על המפעל או העסק שלכם פועל ומתפקד ללא תקלות.

איך לבצע מיזוג אוויר נכון וחסכוני?

אז איך, למרות הצורך במיזוג עוצמתי ויסודי, תוכלו עדיין לבצע מיזוג שהוא גם חסכוני מבחינה כלכלית? כדי לעשות זאת, חשוב להתייעץ עם איש מיזוג מומחה בתחום, עם העדפה לאחד שיש לו ניסיון רב במיזוג של חללים תעשייתיים. בדיוק בגלל האופי האינטנסיבי של מכונות תעשייתיות של מפעלים ובתי ייצור, אין ספק שהמיזוג של החלל עדיין ייחשב כהוצאה גדולה, אך אין סיבה שתמצאו את עצמכם מבזבזים כסף מיותר.

מיזוג חסכוני ויעיל יוכל להתבצע כאשר מספר ועוצמת מערכות המיזוג יותאמו היטב לגודל החלל, סוגו ואופיו. חלל עם תקרות גבוהות, למשל, ידרוש סוג שונה של מערכות קירור מאשר חלל עם תקרות נמוכות; חלל עם רצפת עץ יישמר קור באופן שונה מרצפת אריחים, וכן הלאה. גם צריכת החשמל של יחידות הקירור צריכה להילקח בחשבון, ולהתחבר לשקעי חשמל מתאימים עם המתח הנכון, באופן שלא יפריע לשאר מכשירי החשמל במקום לפעול כרגיל. ייעוץ מאיש מקצוע מתאים יבטיח שאתם מבצעים את כל ההחלטות הנכונות בנושא, ונהנים ממיזוג איכותי וגם חסכוני, שישמור על איכות לאורך שנות רבות.

כמה יחידות מזגן נדרשות לכל חלל

קשה לתת הערכה מדויקת ומספרית עבור חלל מסוים בלי לראות אותו קודם: שני חללים בגדלים זהים, יכולים להצריך מספרים שונים לחלוטין של מערכות או יחידות מיזוג אוויר, וזאת מפאת המשתנים שאותם כבר ציינו מעלה (כמו המכשירים שפועלים בחלל, חומרי הבניין שמהם מורכב החלל, ואפילו גובה התקרה או עובי הקירות).

בנוסף, יכול מאוד להיות שאיש המקצוע שאותו תזמינו למקום לביצוע ההערכה לפני התקנת מערכות המיזוג, יפתיע אתכם בהצעה שכלל לא חשבתם עליה – כמו למשל התקנת מאווררים במקום מזגנים, או מערכת מיזוג מרכזית עם תעלות אוורור, והרשימה עוד ארוכה; לפעמים, ישנם חללים שעדיף למזג בעזרת שילוב של מספר פתרונות מיזוג אוויר, ולא בהכרח דרך שימוש בסוג אחד של מערכת עם הרבה יחידות.

הנקודה החשובה ביותר, שכדאי לקחת לתשומת ליבכם – היא לא לבצע התקנה או רכישה של אמצעי מיזוג לפני שהתייעצתם עם איש מקצוע. לא רק שמומחה בתחום המיזוג יוכל לסייע לכם להנות מפתרונות יצירתיים ואולי גם משתלמים יותר, הוא גם יוכל להסביר לכם טוב יותר על צרכי המיזוג של החלל התעשייתי שלכם, וכך תוכלו להנות ממפעל או בית עסק שיתפקד בצורה יעילה הרבה יותר ממה שחשבתם שאפשרי.

Scroll to Top

קבל/י הצעת מחיר