053-6230833

התקנה ותיקון מזגנים בקריות

אם אתם תושבי הקריות, אתם וודאי כבר מכירים את הקיץ החם והמשמח שמגיע עם המגורים באזור שלכם, המצוי על חוף הים התיכון.

אולם, עם כל האהבה לקיץ ולחופי הים, חשוב מאוד גם לוודא שהאקלים שאתם מייצרים עבור עצמכם ועבור היקרים לכם, הן בבית, והן במקום העבודה הוא אקלים נוח ונעים למחייה.

ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון בהגיעכם להחלטה איזה מערכת מיזוג כדאי לכם להתקין, כמו גודל החלל אותו תרצו לקרר, כמות השוהים בחדר, האם מדובר על בית, או משרד, וכיצד נכון לשלב את המיזוג מבחינה עיצובית. בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם, ולוודא כי אתם עובדים עם חברה איכותית ומקצועית אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לפחימה מיזוג.

פחימה מיזוג אוויר 226-23

מזגנים בקריות

 

הקיץ של ישראל הוא קיץ שידוע בחום שלו; וכמעט בכל איזור בארץ, בטח באזורים לחים וחמים כמו חיפה והקריות, מזגן הוא מוצר חובה בכל בית. מזגן הוא לא מוצר חשמלי פשוט כמו מאוורר או קומקום; הוא דרוש הכנות מתאימות, בשלב בניית הבית; הוא דורש תכנון מקדים בנוגע לסוג המזגן הדרוש ולמיקומו ברחבי הבית; הוא דורש התקנה נכונה, שתאפשר את המיקום בפועל ואת תקינות ההפעלה של המזגן; ובמידת הצורך, הוא דורש גם שירות קרובים שיוכלו לתת מענה מהיר, מקצועי ומשתלם לכל תקלה שתצוץ.

במאמר זה ידובר אודות כמה רכיבים עיקריים בכל הקשור אל התקנת מזגנים, שירותי מיזוג, התקלות במזגנים ודרכי הטיפול בהם וכיצד חשוב לבחור מזגן ושירותי תיקון מתאימים. בחירת המזגן הנכונה ביותר תאפשר איכות חיים טובה בטמפרטורה נוחה ונעימה, בקיץ- אבל גם בעונות השנה האחרות.

שירות למזגן

כמו שנאמר, שירות למזגן כולל כמה וכמה רכיבים. קודם כל, חשוב להכיר שיש כמה סוגים של מזגנים. הראשון הוא מזגן עילי: הישן, המוכר והטוב. מדובר במזגן מרכזי אחד, שמתאים לחלל סגור וקטן יחסית. מדובר במזגן שלא תופס מקום רב מעבר למבנה הבסיסי שלו, והוא יחסית פשוט לתפעול, לניקיון ולתיקון, אם נדרש. השני הוא מזגן מיני מרכזי: מדובר במזגן ש"שולח זרועות" לחללים שונים בבית והוא נוח לבתים או מבנים משרדיים ונוספים עם כמה חללים שנדרש לקרר או לחמם לאותה הטמפרטורה- כמו גם לחללים גדולים שדורשים מוצר שיכול לזרוק את האוויר בצורה אחידה ויעילה.

סוג המזגן השלישי הוא מערכות מיזוג מתקדמות יותר, דוגמת VRF, שמאפשרות חיבור של מספר יחידות פנימיות למעבה המרכזי. מזגן כזה מאפשר שליטה נפרדת בכל יחידה, כך שניתן יהיה לכוון את הטמפרטורה לנוחות המשתמש בכל חלל בנפרד. מנגנון כזה מאפשר תפעול נוח לבתים ולמשרדים, אך יש לקחת בחשבון את התשתיות הדרושות לו, את העלויות הכרוכות בכך ואת מורכבות התיקון, ככל שתצוצנה בעיות.

באופן כללי, כשרוצים להתקין מזגן בבית חדש או בדירה קיימת, צריך לקחת בחשבון כמה רכיבים:

  1. הצורך- האם מדובר בחלל קטן? חלל גדול? מספר חללים נפרדים? האם נדרש קירור אחיד או שדווקא גמישות ביכולת כוונון הטמפרטורה?
  2. התקציב- מהו התקציב שיש להתקנת מערכת המיזוג? העלויות עשויות להשתנות משמעותית בין מערכות מיזוג שונות ויש לבחון את ההיתכנות הכלכלית של כל מערכת.
  3. ההיתכנות הטכנית- האם מדובר בבית שעכשיו נבנה, ככה שתאפשר להכין את התשתית לכל מערכת מיזוג? האם מדובר בדירה קיימת, שיש מזגנים שקל יהיה להתקין ואחרים ידרשו עבודה מסיבית? סוגי מזגנים שונים דורשים הכנות שונות- שונה התקנה של מזגן בודד מהתקנה של מערכת מיזוג ברחבי בית עתידי, למשל, שתדרוש תשתית רחבה בהרבה.
  4. האסתטיקה- השוני בין סוגי המזגנים מתבטא בנראות שלהם: מזגן עילי הוא בולט ונוכח, למשל; לעומתו, ניתן להתקין גם מערכת מיזוג שקועה בקיר, כשרק ה"תריסים" שלה נראים לעין. חשוב לזכור שתידרש מידת אסתטיקה שונה במקומות שונים: עיצוב של בית שונה לחלוטין מעיצוב של בניין משרדים ושניהם גם יחד לא דומים לצרכים האסתטיים של בית קפה או אולם אירועים.
  5. השירות במקום- האם יש באזור שירות מזגנים איכותי שיוכל לתת שירותי רכישה, התקנה ותיקון מספקים?

תיקון מזגנים

כמו שיודעים רבים שמחזיקים מזגן בבית, עלולים לצוץ כמה סוגי בעיות קלאסיים. מי מאיתנו לא נתקל במזגן מטפטף, לדוגמא, בבית, בעבודה או אצל השכנים? יכולות להיות כמה סיבות למזגן מטפטף: בעיה בצנרת, בין אם הותקנה מראש בצורה לא טובה ובין אם נפל בה פגם; בעיה במאייד או חסימה שגורמת לקיפאון; ועוד. תקלה של טפטוף חשוב לבחון בעין מקצועית, לזהות כראוי את המניע ולתקן את התקלה בהתאם. העלויות שידרשו לפתרון בעיה בצנרת שונות לחלוטין מאלו הקשורות במאייד, ולכן חשוב במיוחד שתיקון המזגנים יהיה מקצועי, מהימן ויעיל.

תקלה נוספת שעלולה לצוף היא כאשר המזגן "מקפיץ" את החשמל בבית: ברגע שמדליקים את המזגן, או תוך כמה זמן מרגע הדלקתו, החשמל בבית נופל. גם במקרה הזה יהיה צורך לבדוק מאיפה מגיעה התקלה: האם מדובר בתקלה שקשורה בחיבורי החשמל של המזגן עצמו? האם הבעיה היא בשקע? האם מדובר בבעיה כללית של החשמל בבית, שדורשת חשמלאי ולא תיקון מזגנים? גם המניעים השונים להקפצת החשמל יכולים להביא לפערים גדולים בעלויות, ולכן חשוב לוודא את הימצאותו של שירות תיקונים אמין ואפקטיבי- בטח כשמדובר על מזגנים בחיפה ובאזורים חמים דומים.

טכנאי מזגנים בחיפה והקריות

מגורים במקומות כמו חיפה או הקריות נהנים מאיכות חיים של חוף צמוד, נוף מרהיב וים מהפנט; אבל כדי להבטיח את ההנאה מהדברים האלה, כדאי להתייחס גם ללחות ולחום שבאים יחד איתם ולוודא שיש בבית, במשרד או בחלל שבו נמצאים, מערכת מיזוג טובה ואיכותית.

טכנאי מזגנים היא בין הדמויות החשובות שידרשו; וחשוב במיוחד לוודא שמדובר בטכנאי מקומי, מקצועי ואמין. אם רוצים להתקין מזגן או להתייעץ על העלויות, חשוב להתייעץ עם טכנאי שמכיר את תנאי מזג האוויר ואת הצרכים בעונות השנה השונות, ולבחור מערכת מיזוג מתאימה; אם מתעוררת תקלה בעיצומה של עונה, אף אחד לא ירצה להמתין עד שהטכנאי יגיע מרחוק.

לכן, אם אתם גרים בקריות או בחיפה, אתם מוזמנים לפנות לפחימה מיזוג, טכנאי מזגנים בקריות, שיבטיח את השירות הטוב ביותר: גם לפני ההתקנה, כדי להבטיח מינימום תקלות; וגם בזמן אמת, כדי להבטיח שתיקון כל תקלה יהיה שמבטיח יציבות ותקינות לאורך זמן ושמאפשר אורח חיים נעים ותקין, שמאפשר להנות גם מהיתרונות של חיפה והקריות, וגם ממזג אוויר טוב ומאוורר בבית ובעבודה.

Scroll to Top

קבל/י הצעת מחיר